Yahoo Mail Adresi Al – Yahoo Mail Giriş

By | 17 Ocak 2019
Yahoo Mail Al

Yahoo Mail Al

Ülkemizde pek rağbet görmese de yahoo dünya çapında verdiği hizmetlerle dünya devlerinden bir tanesi. Sizlere yahoo mail hizmetlerinden faydalanmanız için yardımcı olacağız.

Yahoo mail adresi nasıl alınır?

Nasıl yahoo mail hesabı açarım?

Hızlı ve kolay bir şekilde nasıl yahoo mail hesabı alırım?

Kafanızda bu sorular varsa ve yahoo e-posta hesabı ve ya bilinen adıyla yahoo mail hesabı almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

Yahoo mail hesabını twitter, facebook, Instagram, Hi5, Linkedin, Vk, Reddit gibi sosyal paylaşım sitelerine kaydolurken veya wolfteam, lol, clash of clans, legend online, The hobbit, Age Of Empires, Metin2, Knight gibi online oyunlara kaydolmak için kullanabilirsiniz. Günümüzde mail hesapları iletişim kurmak öte hesap açmak amacıyla kullanıldığını söylemek hiçte yanlış olmaz.

 Yahoo Mail Adresi Açma

Yahoo mail adresi almak için ilkin yahoo mail kayıt sayfasını açmak için BURAYA tıklayın. Karşınıza yan sekmede aşağıdaki sayfa çıkacaktır.

Yahoo Mail Kayıt Sayfası, Yahoo Mail Giriş

Yahoo Mail Kayıt Sayfası, Yahoo Mail Giriş

Şimdi size yukarıdaki yahoo mail kayıt sayfasını nasıl dolduracağınız konusunda püf noktalar ve formu doldururken dikkat etmeniz gereken ayrıntıları göstereceğiz. Böylelikle kolay ve hızlı bir şekilde yahoo mail adresinizi almış olacaksınız.

Ad Soyadınızı yazın.

Yahoo Kullanıcı Adı:  Bu kısıma yahoo mail adresinizi oluşturuyorsunuz. Yahoo mail adresini oluştururken kutucuğun son kısmında @yahoo.com.tr ve @yahoo.com uzantılı olarak e-posta adresi edinebilirsiniz. Kullanıcı adı oluştururken daha önce kullanılmayan özgün bir kullanıcı adı girmeniz gerekmektedir.

Parola:  Bu kutucuğa ise yahoo mail şifrenizi yazıyorsunuz. Yahoo mail şifrenizi, diğer adıyla parolanızı oluştururken Büyük küçük harf ve rakam kullanınız. Örnek: 823Rasim gibi..

Cep Numarası: Bu alanı doldurmanızı öneririz. Yahoo mail hesabınızı güven altında tutmak için telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.  Yani ileri ki süreçte kullanıcı adınızı ve ya şifrenizi unutursanız cep telefon numaranız sayesinde bu bilgilere yeniden erişebilmeniz için cep telefon numaranızı kullanacaksınız.

Doğrum gününüzü gün ay  ve yıl şeklinde girdikten sonra cinsiyetinizi seçin.

İsteğe bağlı kurtarma telefon numarası: Bu alandaki telefon numarasını yazmak zorunda değilsiniz. Fakat hesap güvenliğinizi düşünüyorsanız ikinci bir hesap kurtarma telefonu olarak girebilirsiniz. Kimin numarasını girdiğinizi hatırlamanız için ilişki kısmınıda doldurmanızda fayada vardır.

Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzu kontrol etikten sonra Hesap oluştur butonuna tıklayarak yahoo mail hesabınızı oluşturmuş oluyorsunuz. Hayırlı olsun 🙂

Yahoo mail adresinize Giriş Yapmak için tıklayınız.

Arama Sonuçları: Yahoo mail, yahoo mail kaydol, yahoo e-mail, yahoo mail aç, yahoo mail giriş, yahoo mail al yahoo kayıt

6 thoughts on “Yahoo Mail Adresi Al – Yahoo Mail Giriş

 1. Sevgi

  Yukarıdaki adımları uygulayarak 3 dk yahoo mail hesabı açtım teşekkür ederim iyi ki varsınız 🙂

  Reply
 2. Kostas

  Merhaba
  Ben yahoo.gr uzantılı bir hesap almak istiyorum ancak yapamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen⁉️

  Reply
 3. Baran Yamaçoğlu

  Çok kolay bir şekilde Yahoo e-posta hesabı açtım çok teşekkür ederim 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir