Mynet E-posta Hesabı Al – Mynet Mail

By | 4 Ocak 2019
Mynet Mail - Mynet Üye Ol

Mynet Mail – Mynet Üye Ol

Mynet bir haber site olmaktan öte kullanıcıları için bir çok hizmet sunmaktadır.Bu hizmetlerden en önemlisi olan mynet mail hesap hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra Oyun, Mynet Tv ve trend yayınlarıyla ülke çapında popülerliğin korumaktadır. Mynet mail  en önemli hizmeti demiştik, evet mynet mail ile facebook, twitter, ınstagram, swarm, two, forum, sözlük gibi bir çok sosyal paylaşım sitesine kayıt olmak için kullanabilirsiniz. Mynet mail diğer ismi ile mynet e-posta hesabınızla tanki online, language of legends, wolfteam, metin2, knight gibi bir çok online oyuna kayıt olmak için kullanabilirsiniz. Mynet mail  hesabınızı bu hizmetlerin yanı sıra  kişisel e-posta kutunuz olarak kullanıp mynet mail hesabınızla bir çok bireysel kişi ve kurumlarla iletişim kurabilirsiniz.

Mynet mail hesabınızla yapabileceklerinizi anlatıktan sonra mynet mail hesabını kolay ve hızlıca almanız için sizlere rehberlik edelim.

Hızlıca Mynet Mail Hesabı Almak İçin Aşağıdaki Adımları Takip edin 

Mynet mail kayıt sayfasına gitmek için BURAYA tıklayın. yan sekmede aşağıdaki sayfa çıkacaktır.

Mynet Mail - Mynet Üyelik Kayıt sayfası - e-posta.info

Mynet Mail – Mynet Üyelik Kayıt sayfası – e-posta.info

Bu sayfadaki formu doğru doldurmanız için nelere dikkat etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım.

Ad soyad kısmına adınız ve soyadınızı aralarında bir boşluk bırakarak yazın.

Kullanıcı Adı: Bu alan sizin mynet mail adresinizi oluşturacağınız alandır. Bu kısımda oluşturacağınız kullanıcı adı daha önceden kullanılmamış bir kullanıcı adı olmalı. Boş alana istediğiniz kullanıcı adını girin ve Bu kullanıcı adı var mı? butonuna tıklayarak kullanılmamış bir kullanıcı adı oluşturun.

Şifre: Bu alanda ise mynet mail şifrenizi oluşturuyorsunuz. Mynet mail şifresi diğer adıyla mynet mail parolasını oluştururken Parolanız en az 6 karakter olmalı ve içinde (ğ, ş, ç ) gibi türkçe karakterler barındırmamalıdır. Şifrenizi oluştururken büyük harf, küçük harf, rakam ve simgelerden oluşturunuz.

Doğum günü ve cinsiyet alanlarını doldurunuz.

Mynet Üye sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum seçeneğini seçin.

Sonra ikinci güvenlik konrolü olan ben robot değilim kutucuğuna tıklayın.

Bütün bilgileri doğru bir şekilde doldurduktan sonra ÜYE OLMAK İSTİYORUM butonuna tıklayınız . Mynet mail hesabınız hazır hayırlı olsun.

Mynet mail hesabınızı kullanırken kullanıcı adı ve şifrenizle mynet web sitesi üzerinden giriş yapara mynet mail hesabınıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Tags: Mynet Mail, Mynet E-posta, Mynet E-mail, Mynet Mail Aç, Mynet Kaydol, Mynet Mail Al, Mynet Üye Ol

One thought on “Mynet E-posta Hesabı Al – Mynet Mail

  1. Cem

    Sevgili yönetici bu yazınızı detaylıca inceledim ve gayet açık anlaşılır, kısa ve öz buldum. Ben de e-posta ve e-mail hesapları konusunda yardım makaleleri yazıyorum ve sizi örnek alıyorum. Emeğe saygı bakımından bunu belirtmek ve teşekkür etmek istiyorum iyi günler

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir