Mynet E-Mail (E-posta) Hesabı Al, Üye Ol

By | 5 Mart 2016
Mynet Mail Adresi Al

Mynet Mail Adresi Al – Mynet E-posta Kaydol

Bir çok mynet üyesi Mynet’in mail hesabı diğer adıyla e-posta hesabı hizmeti sunduğu  bilmektedir. Fakat gelişen internet ağı ile mynet gibi bir çok sitenin yanında sosyal medya platformları popüler olmaya başladı diyebiliriz. Fakat microsoft gibi sunduğu hizmetler bakımından bazı web siteleri unutulmadı. bu unutulmayan web siteleri arasında mynet web sitesi de yer almaktadır. Mynet web sitesi sunduğu ücretsiz ve tamamen bedava e-mail ve e-posta hizmeti itibariyle halen bir çok internet kullanıcısı tarafından  tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Mynet e-posta ve e-mail hesap hizmetinin yanı sıra haber, video, eğlence, tv, yarışma, gazete ve bir çok oyun gibi bir çok kunu ve türde içerik ve uygulama barındırmaktadır. Asıl konumuz olan bir e-posta ve e-mail adresi almak için mynete nasıl üye olacağınızı adım adım resimli, görsel anlatımla sizlere göstereceğiz.

Mynet E-posta, E-mail Hesabı Al – Mynet Üye Ol

Mynet mail adresi almak için mynet üyelik sayfasına gitmek için ”BURAYA” tıklayınız. Yan sekmede aşağıdaki gibi mynet üye kayıt sayfası açılacaktır.

Mynet Üyelik Kayıt Sayfası

Mynet Üyelik Kayıt Sayfası

Yukarıda ki gibi yan sekmede çıkan mynet üye kaydı formunu doldururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım. Amaç hata yapmadan kısa ve hızlıca mynet e–posta hesabı ve mynet mail hesabı almaktır.

Ad soyad kımına isminiz ve soy isminizi giriniz. Yada lakabınızı size kalmış

Kullanıcı adı: bu kısım sizin mail adresiniz diğer adı ile e-posta adresinizidir. Bu kısmı doldururken en az 4 karakter ve bu karakterler arasında türkçe harf ( ı, ğ, ü, ş, ö, ç) kullanmayınız.Bununla birlikte simge (. , : – _ ) gibi karakterler kullanabilirsiniz. Ayrıca birlikte büyük ve küçük harf’ta kullanabilirisiniz. Örnek: Cemil_23 yazarsanız. E-posta adresiniz; Cemil_23@mynet.com olacaktır.

Şifre: Bu alana ise e-posta, e-mail parolanızı giriyorsunuz. Şifreniz Büyük harf, küçük harf, rakam ve simgelerden en az iki türünü kullanarak en az 6 karakterden oluşturabilirsiniz. Örnek: Cem-32  hesap güvenliğiniz için şifrenizi yönergelerimize uygun şekilde oluşturunuz.

Doğum tarihinizi gün ay ve yıl şeklinde seçiniz.

Cinsiyetinizi erkek ve ya kadın seçeneklerinden birini seçiniz.

Mynet Üye Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum seçeneğini işaretleyiniz.

Ben robot değilim kutucuğunu da işaretledikten sonra;

ÜYE OLMAK İSTİYORUM butonuna tıklayarak mynet mail adresinizi alabilirsiniz.

 

16 thoughts on “Mynet E-Mail (E-posta) Hesabı Al, Üye Ol

 1. Serap Gülen

  Mynet mail hesabımı yardımınız sayesinde açtım. Teşekkür ederim 🙂

  Reply
 2. İsmail Arslan

  Mynet e-posta bazıları ise mail diyorlar yeni öğrendim sayenizde çok pratik bir şekilde ifade etmişsiniz emeğinize sağlık

  Reply
  1. admin Post author

   Rica ederim. e-posta.info adlı web sitemiz sizlere e-posta diğer adıyla e-mail hesabı açmanızda yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. İlginiz için teşekkürler 🙂

   Reply
  1. admin Post author

   Ramazan arkadaşım buradan nasıl e-posta adresi diğer adıyla nasıl mail adresi alacağını gösteriyoruz. Ayrıca alacağın e-posta hesabı ve ya mail adresiyle penbe pancur denen siteye kayıt olabilirsin.

   Reply
 3. jale

  Çok oyunculu oyuncuların oynadığı oyunlara mynet mail hesabıyla da kayıt olunabiliyor arkadaşlar

  Reply
 4. Demet

  Lütfen yardımcı olurmusunuz dün alıp girdim maile bu gün giremiyorum kullanıcı adı yanlış diyor ve çok önemli bir mail geldi açamıyorum

  Reply
 5. fatih

  iyi güzel mail adresi aldık ama mail gelmiyor nedeni nedir aceba?

  Reply
  1. admin Post author

   Demek ki kimse sana e-mail atmıyor kardeşim 🙂

   Reply
 6. Facebook'ta Bir Garip Yazar

  Adamlar hakkını vermiş abi

  Reply
 7. Burhan Açan

  Mynet mail ve genel mail hesapları konusunda çok iyi bilgilendirmişsiniz. Mail hesabı açma konusunda bende bir çok kişiye yardım ediyorum. Fakat web sitenizi inceledikten sonra yardım isteyen arkadaşlara web sitenizi önermekle yetiniyorum. emeğinize sağlık iyi Günler 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir