Google Tek Hesap İçin (Gmail Aç – Gmail Kaydol – Gmail Al)

By | 17 Ocak 2019
Gmail e-posta hesabı Al

Gmail e-posta hesabı Al

Teknoloji devlerinden biri olan Google bir çok hizmetini tek bir hesapla birleştirerek kullanıcılarına sunuyor. Googlenin ücretsiz olarak sunduğu gmail e-posta hesabıyla aynı zamanda googledeki bütün ürün ve hizmetlere gmail hesabınızla ulaşabilme imkanına kavuşmuş oluyorsunuz. Bir çok internet kullanıcısı kullandığı e-posta hesaplarrını terk ederek yeni bir google hesabı olan gmail hesabı açıyorlar. Yada sahip olduğu e-posta hesabıyla googleye kayıt olmaktadırlar. Demek istediğim google’nin kullanıcılara sunduğu hizmetlerle bir çok yeni üye kazanmaktadır. Bununla beraber hayatımıza giren akıllı telefonlardan olan android işletim sistemine sahip telefonları etkin kullanmak için mutlaka bir google hesabı edinmek zorundayız. bu google hesabı ise bir gmail hesabıdır.

Şimdi siz değerli okurlara gmail hesabı nasıl alınır görsel ve açıklayıcı metinlerle google e-posta hesabı gmail e-posta, gmail aç, gmail kaydol, gmail kur ve gmail açmak için gerekli tüm adımları sizlere ayrıntılı bir şekilde açıklayacağım.

gmail e-posta hesabı almak için gmail hesap açma sayfasına Buraya tıklayarak giriniz. Karşınıza google hesabınızı oluşturun sayfası çıkacaktır.

Google Gmail Hesap Oluşturma Sayfası

Google Gmail Hesap Oluşturma Sayfası

Şimdi size yukarıdaki kayıt sayfasını doldururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini kısaca anlatacağım.

Kullanıcı adı seçin: Adınız ve soyadınızı girdikten sonra gmail açmak için bir kullanıcı adı girmeniz gerekmektedir. Bu kullanıcı adı sizin gmail adresiniz olacaktır.

Şifrenizi Oluşturun: Şifrenizi oluştururken yani yeni parolanızı belirlerken Büyük, küçük harf rakam ve semboller kullanın ve şifreniz en az 8 karakterden oluşturun. Güvenliğiniz açısından bu tavsiyelerimizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Cep telefon numaranızı ise hesabınızın doğrulanması için giriyorsunuz. Gmail hesabı oluştururken   ikinci adımda ise girdiğiniz telefon numarasına bir şifre gelecektir. şifreyi boş kutucuğa girerek gmail hesabınızın kaydını tamamlamış oluyorsunuz.

Mevcut e-posta adresi: Gmail hesabı açarken sizden ileriki süreçte hesap şifrenizi unutuğunuzda şifre sıfırlamak için yani hesap güvenliğiniz için kullandığınız bir e-posta adresi isteyecektir. Varsa giriniz şifrenizi unuttuğunuzda lazım olacaktır.

Formunun diğer kısımlarınıda doldurduktan sonra  Goole hizmet şartları ve Gizlilik politikasındaki sözleşmeyi kabul ederek sonraki adıma geçin.

Diğer adımlarda ise hesap doğrulaması için size gönderilen şifreyi boş alana girerek gmail hesabınızı doğrulayın. Hesabınız kullanıma hazır hayırlı olsun.

Tags: Gmail Kaydol, Gmail Oturum Aç, Gmail Aç, Gmail Al, Gmail Hesabı Aç, Gmail Kur

7 thoughts on “Google Tek Hesap İçin (Gmail Aç – Gmail Kaydol – Gmail Al)

 1. sultan

  Gmail e-posta hesabini actim cok guzel anlatmissiniz tesekkur ederim

  Reply
 2. Pingback: İsmail

 3. Berdan Mardini

  Google yardım kısmından faydalanarak gmail adresi almak istedim lakin alamadım. Ama sizin yazdığınız yazıya denk geldim gmail adresi almanın o kadar kolay alabileceğimi hiç düşünmezdim. Gerçekten çok sade ve net bir şekilde ifade etmişsiniz çok teşekkür ederim. Bu arada ilk kez bir yazıya yorum yapıyorum ona göre 😉

  Reply
  1. admin Post author

   Çok teşekkür ederiz beyefendi sizin gibi okurlarımızın dönütleriyle varız varolun 🙂

   Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir